Szkolenia i warsztaty UX

Kilka razy w roku prowadzę w Polsce szkolenia otwarte i warsztaty firmowe dla projektantów UX i service design. Program ciągle się rozwija; materiał przydaje się początkującym i zaawansowanym.

Najbliższe warsztaty

Na te warsztaty otwarte przyjść może każdy, kto wykupi bilet wstępu. Dla większych grup oferowane są zniżki.

UX dla początkujących — nowe warsztaty!

Druga edycja niebawem!

Intensywne warsztaty wprowadzające do user experience design. Omówienie najważniejszych założeń z tej dziedziny, wprowadzenie do metod badawczych i przygotowanie do pracy w zawodzie projektanta UX.

UX w praktyce

Poznań, poniedziałek 21 maja 2018

Ostatnia w 2018 roku edycja warsztatów poświęconych planowaniu procesów user experience design i efektywnej komunikacji w zespole projektowym. Całodzienne spotkanie wypełnione masą wiedzy teoretycznej i zadaniami praktycznymi.

Dołącz do grona zadowolonych profesjonalistów

Opinie uczestników warsztatów

"Profesjonalizm, połączenie praktyki i teorii w przystępny sposób plus Twoje zaangażowanie, dynamika i luz w jednym zasługują na szóstkę z plusem. W 100% dobrze zainwestowane pieniądze!"

"Polecam wszystkim początkującym UXowcom. Dużo praktycznych wskazówek, do których normalnie dochodzi się latami, ucząc się na własnych błędach."

Uczestnicy warsztatów UX w praktyce

Referencje organizacyjne

Do Wojtka zgłosiliśmy się, żeby ustrukturyzować i wyrównać wiedzę w zespole złożonym z projektantów UX i UI na różnych poziomie. I wszystko to otrzymaliśmy – perfekcyjnie zorganizowane i okraszone dużą dawką humoru. Na pewno zobaczymy się jeszcze nie raz!"

Piotr Kmita, Design Team Leader, El Passion

Informacje dodatkowe

Organizatorem warsztatów jest firma PoGo

Wszystkie warsztaty otwarte w Polsce organizowane są przez Andrzeja Pyrę i firmę PoGo. Andrzej odpowiedzialny jest za pobieranie opłat i wystawianie faktur, komunikację z uczestnikami na etapie sprzedażowym i detale logistyczne. 

Andrzej Pyra, PoGo

Certyfikaty i kod zniżkowy

Wszyscy uczestnicy i uczestniczki warsztatów otrzymują imienne certyfikaty potwierdzające zaangażowanie. Nie ma lipy!

Dodatkowo, uczestnictwo w jednych warsztatach upoważnia do zniżki na uczestnictwo we wszystkich przyszłych warsztatach ze mną w roli prowadzącego. Niespodzianka!

Interesuje cię coś innego?

A może termin nie jest dobry? Podaj swój adres e-mail i zarejestruj się na moją małą listę emailową. Na bieżąco będę informował cię o nowych warsztatach. Nigdy nie wysyłam spamu, a twój adres jest ze mną bezpieczny.

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?

Sprawdź najpierw strony poświęcone indywidualnym wydarzeniom. Jeżeli jednak coś się nie klei, to skontaktuj się ze mną.