Szkolenia i konferencje

Uczestnicy warsztatów UX w praktyce
Warsztaty UX w praktyce w Warszawie, kwiecień 2017

Prowadzę regularne szkolenia na temat użyteczności, dostępności i projektowania przyjaznych usług (po angielsku i po polsku). Niektóre z tematów poruszanych na szkoleniach to:

  • Digital transformation i procesy z tym zagadnieniem związane
  • Planowanie procesów UX
  • Praca wg. frameworku Government Digital Services (GOV.UK GDS)
  • Service design — strona badawcza i wykonawcza
  • Dostępność stron internetowych i aplikacji (web accessibility)
  • Zagadnienia związane z filozofią projektowania i odpowiedzialnością projektanta

Szkolenia i warsztaty UX w Polsce

Jeżeli potrzebujesz pomocy i myślisz o kimś, kto poprowadzi w twojej firmie szkolenie na temat UX i service design, to chętnie zapoznam się z twoimi wymaganiami. Oferuję szkolenia w siedzibie twojej firmy i w zewnętrznych ośrodkach szkoleniowych. Oprócz stałego programu szkoleń z zakresu planowania procesów UX mogę również dostosować program do potrzeb twojej organizacji.

Oto, co o szkoleniach zrealizowanych przeze mnie powiedzieć może Piotr Kmita, Design Team Leader w software house El Passion (Warszawa):

Do Wojtka zgłosiliśmy się, żeby ustrukturyzować i wyrównać wiedzę w zespole złożonym z projektantów UX i UI na różnych poziomie. I wszystko to otrzymaliśmy – perfekcyjnie zorganizowane i okraszone dużą dawką humoru. Na pewno zobaczymy się jeszcze nie raz!

Jak wiesz, mieszkam w Edynburgu, ale w Polsce bywam dość często (zależy to od potrzeb moich klientów — a więc i twoich). Skontaktuj się ze mną, a na pewno coś wymyślimy.

Oto, co o moich warsztatach mówią ich uczestnicy:

Warsztaty dały mi bardzo wiele, przybliżając sylwetkę UX designera z prawdziwego zdarzenia — takiego który nie klepie makiet i który jest „na usługach szefa”.

Na warsztatach najbardziej podobał mi się ich duch i przesłanie, oparte o bardzo konkretną wiedzę (WUD 2016)

Było inspirująco, motywująco i zabawnie. Aż chce się ulepszać świat. No dobra… może zacznę od czegoś mniejszego jak proces projektowy na swoim podwórku.  

Konkretna wiedza. Dobrze podana teoria. Nie chciało się spać. Dobrze zainwestowane pieniądze. (UX w praktyce 2017)

Uwaga: ze względu na duże zainteresowanie szkoleniami i napięty grafik zawodowy nie jestem w stanie przeprowadzać indywidualnych konsultacji przez Skype czy maila. Koncentruję się na dostarczeniu oferty warsztatów.

Konferencje i prelekcje

Jeśli organizujesz konferencję i chciałbyś posłuchać, jak ktoś opowiada o swoich doświadczeniach w branży w sposób ciekawy, chętnie przylecę i zatańczę do setu slajdów.

Wojtek Kutyła prezentujący na World Usability Day w Poznaniu
Prezentacja na World Usability Day w Poznaniu, 2016. Fot. Anna Kurz

Koszt moich usług i wystąpień

Ceny ustalam zawsze indywidualnie i zależą one od wielkości grupy uczestników szkolenia oraz prezentowanego materiału. Program pisany na zamówienie może być nieco droższy. Oferuję niższe ceny dla jednostek edukacyjnych.

Z przyjemnością wystąpię na twojej konferencji jeśli opłacisz przelot i pokryjesz koszta akomodacji.


Chcesz porozmawiać? Masz pomysł?

Skontakuj się ze mną. Możesz także wysłać do mnie e-mail bezpośrednio, pisząc na adres wojtek@wojtekkutyla.pl