Szkolenia i warsztaty UX

Kilka razy w roku prowadzę w Polsce szkolenia otwarte i warsztaty firmowe dla projektantów UX i service design. Program ciągle się rozwija; materiał przydaje się początkującym i zaawansowanym.

Całodniowe szkolenia otwarte

Na te warsztaty otwarte przyjść może każdy, kto wykupi bilet wstępu. Dla większych grup oferowane są zniżki.

UX dla początkujących

Intensywne warsztaty wprowadzające do user experience design. Omówienie najważniejszych założeń z tej dziedziny, wprowadzenie do metod badawczych i przygotowanie do pracy w zawodzie projektanta UX.

UX w praktyce

Warsztaty poświęconych planowaniu procesów user experience design i efektywnej komunikacji w zespole projektowym. Całodzienne spotkanie wypełnione masą wiedzy teoretycznej i zadaniami praktycznymi.

Dołącz do grona zadowolonych profesjonalistów

Opinie uczestników warsztatów

"Profesjonalizm, połączenie praktyki i teorii w przystępny sposób plus Twoje zaangażowanie, dynamika i luz w jednym zasługują na szóstkę z plusem. W 100% dobrze zainwestowane pieniądze!"

"Polecam wszystkim początkującym UXowcom. Dużo praktycznych wskazówek, do których normalnie dochodzi się latami, ucząc się na własnych błędach."

Uczestnicy warsztatów UX w praktyce

Referencje organizacyjne

Do Wojtka zgłosiliśmy się, żeby ustrukturyzować i wyrównać wiedzę w zespole złożonym z projektantów UX i UI na różnych poziomie. I wszystko to otrzymaliśmy – perfekcyjnie zorganizowane i okraszone dużą dawką humoru. Na pewno zobaczymy się jeszcze nie raz!"

Piotr Kmita, Design Team Leader, El Passion

Informacje dodatkowe

Organizatorem warsztatów jest firma PoGo

Wszystkie warsztaty otwarte w Polsce organizowane są przez Andrzeja Pyrę i firmę PoGo. Andrzej odpowiedzialny jest za pobieranie opłat i wystawianie faktur, komunikację z uczestnikami na etapie sprzedażowym i detale logistyczne. 

Andrzej Pyra, PoGo

Certyfikaty i kod zniżkowy

Wszyscy uczestnicy i uczestniczki warsztatów otrzymują imienne certyfikaty potwierdzające zaangażowanie. Nie ma lipy!

Dodatkowo, uczestnictwo w jednych warsztatach upoważnia do zniżki na uczestnictwo we wszystkich przyszłych warsztatach ze mną w roli prowadzącego. Niespodzianka!

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?

Sprawdź najpierw strony poświęcone indywidualnym wydarzeniom. Jeżeli jednak coś się nie klei, to skontaktuj się ze mną.