Szkolenia i warsztaty UX

Kilka razy w roku prowadzę w Polsce szkolenia otwarte i warsztaty firmowe dla projektantów UX i service design. Program ciągle się rozwija; materiał przydaje się początkującym i zaawansowanym. Oferuję również szkolenia prowadzone przez moich partnerów; są to zawsze sesje oparte na sprawdzonym i certyfikowanym materiale, prowadzone przez najlepszych specjalistów i specjalistki w branży.

Szkolenia online

Solidne, dwudniowe i zorientowane na pracę praktyczną szkolenie, które wprowadzi Cię w tajniki UX. Świetny start w zawodzie i możliwość usystematyzowania wiedzy (albo poznania podstaw). Sprawdź swoje siły i zobacz, czy UX to coś dla Ciebie!

Szkolenia offline

Z powodu sytuacji pandemicznej nie prowadzę obecnie szkoleń offline. Jeśli któreś Cię interesuje — zapisz się na newsletter, a dowiesz się o nowych datach jak tylko pozbieramy się z globalnej walki z wirusem.

Warsztaty w toku. Uczestnicy pracują w grupie.

Warsztaty wprowadzające w zagadnienia związane z dostępnością i inkluzywnością, dzięki którym nauczysz się przeprowadzać analizę zgodności z WCAG, czyli rozkminisz popularne “audyty dostępności”. Mniam mniam!

Całodniowe szkolenie, na którym nauczysz się jak poprawnie zaplanować i przeprowadzić warsztaty UX z klientem. Okazja do poznania nowych metod, które ułatwią ci życie!

Intensywne warsztaty wprowadzające do user experience design. Omówienie najważniejszych założeń z tej dziedziny, wprowadzenie do metod badawczych i przygotowanie do pracy w zawodzie projektanta UX.​​

Fotografia osób pracujących razem na zadaniem grupowym na warsztatach UX w praktyce

Warsztaty poświęconych planowaniu procesów user experience design i efektywnej komunikacji w zespole projektowym. Całodzienne spotkanie wypełnione masą wiedzy teoretycznej i zadaniami praktycznymi. Wcześniej szkolenie znane było jako UX w praktyce.

Dwudniowe szkolenie, które prowadzi dla mnie (i dla Ciebie!) Michał Mazur, człowiek, który na projektowaniu interfejsów pozjadał zęby. Doskonała okazja do przyswojenia niezbędnej każdemu UXowi wiedzy!

Dołącz do grona zadowolonych profesjonalistów

Opinie uczestników warsztatów

"Profesjonalizm, połączenie praktyki i teorii w przystępny sposób plus Twoje zaangażowanie, dynamika i luz w jednym zasługują na szóstkę z plusem. W 100% dobrze zainwestowane pieniądze!"

"Polecam wszystkim początkującym UXowcom. Dużo praktycznych wskazówek, do których normalnie dochodzi się latami, ucząc się na własnych błędach."

Uczestnicy warsztatów UX w praktyce

Referencje organizacyjne

Do Wojtka zgłosiliśmy się, żeby ustrukturyzować i wyrównać wiedzę w zespole złożonym z projektantów UX i UI na różnych poziomie. I wszystko to otrzymaliśmy – perfekcyjnie zorganizowane i okraszone dużą dawką humoru. Na pewno zobaczymy się jeszcze nie raz!"

Piotr Kmita, Design Team Leader, El Passion

Informacje dodatkowe

Organizatorem warsztatów jest firma PoGo

Wszystkie warsztaty otwarte w Polsce organizowane są przez Andrzeja Pyrę i firmę PoGo. Andrzej odpowiedzialny jest za pobieranie opłat i wystawianie faktur, komunikację z uczestnikami na etapie sprzedażowym i detale logistyczne. 

Andrzej Pyra, PoGo

Certyfikaty i kod zniżkowy

Wszyscy uczestnicy i uczestniczki warsztatów otrzymują imienne certyfikaty potwierdzające zaangażowanie. Nie ma lipy!

Dodatkowo, uczestnictwo w jednych warsztatach upoważnia do zniżki na uczestnictwo we wszystkich przyszłych warsztatach ze mną w roli prowadzącego. Niespodzianka!

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?

Sprawdź najpierw strony poświęcone indywidualnym wydarzeniom. Jeżeli jednak coś się nie klei, to skontaktuj się ze mną.