Szkolenia i warsztaty UX

Kilka razy w roku prowadzę w Polsce szkolenia otwarte i warsztaty firmowe dla projektantów UX i service design. Program ciągle się rozwija; materiał przydaje się początkującym i zaawansowanym.

Całodniowe szkolenia otwarte

Na te warsztaty otwarte przyjść może każdy, kto wykupi bilet wstępu. Dla większych grup oferowane są zniżki.

Nowość!

Całodniowe szkolenie, na którym nauczysz się jak poprawnie zaplanować i przeprowadzić warsztaty UX z klientem. Okazja do poznania nowych metod, które ułatwią ci życie!

Intensywne warsztaty wprowadzające do user experience design. Omówienie najważniejszych założeń z tej dziedziny, wprowadzenie do metod badawczych i przygotowanie do pracy w zawodzie projektanta UX.​​

Fotografia osób pracujących razem na zadaniem grupowym na warsztatach UX w praktyce

Warsztaty poświęconych planowaniu procesów user experience design i efektywnej komunikacji w zespole projektowym. Całodzienne spotkanie wypełnione masą wiedzy teoretycznej i zadaniami praktycznymi.

Dołącz do grona zadowolonych profesjonalistów

Opinie uczestników warsztatów

"Profesjonalizm, połączenie praktyki i teorii w przystępny sposób plus Twoje zaangażowanie, dynamika i luz w jednym zasługują na szóstkę z plusem. W 100% dobrze zainwestowane pieniądze!"

"Polecam wszystkim początkującym UXowcom. Dużo praktycznych wskazówek, do których normalnie dochodzi się latami, ucząc się na własnych błędach."

Uczestnicy warsztatów UX w praktyce

Referencje organizacyjne

Do Wojtka zgłosiliśmy się, żeby ustrukturyzować i wyrównać wiedzę w zespole złożonym z projektantów UX i UI na różnych poziomie. I wszystko to otrzymaliśmy – perfekcyjnie zorganizowane i okraszone dużą dawką humoru. Na pewno zobaczymy się jeszcze nie raz!"

Piotr Kmita, Design Team Leader, El Passion

Informacje dodatkowe

Organizatorem warsztatów jest firma PoGo

Wszystkie warsztaty otwarte w Polsce organizowane są przez Andrzeja Pyrę i firmę PoGo. Andrzej odpowiedzialny jest za pobieranie opłat i wystawianie faktur, komunikację z uczestnikami na etapie sprzedażowym i detale logistyczne. 

Andrzej Pyra, PoGo

Certyfikaty i kod zniżkowy

Wszyscy uczestnicy i uczestniczki warsztatów otrzymują imienne certyfikaty potwierdzające zaangażowanie. Nie ma lipy!

Dodatkowo, uczestnictwo w jednych warsztatach upoważnia do zniżki na uczestnictwo we wszystkich przyszłych warsztatach ze mną w roli prowadzącego. Niespodzianka!

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?

Sprawdź najpierw strony poświęcone indywidualnym wydarzeniom. Jeżeli jednak coś się nie klei, to skontaktuj się ze mną.