Rejestracja na warsztaty UX

Akceptacja regulaminu — krok 1 z 2

Zanim wypełnisz formularz — przeczytaj

Miej świadomość tego, że:

 1. Ten formularz nie zabezpiecza miejsca na warsztatach — miejsce na warsztatach zabezpiecza dopiero opłata wniesiona po tym, jak Andrzej Pyra (PoGo) skontaktuje się z Tobą. Andrzej organizuje dla mnie warsztaty w Polsce. Nic się nie bój, to nie ściema.
 2. Warsztaty i sprawy związane z opłatami i uczestnictwem mają swój regulamin i tzw. kodeks postępowania, czyli parę zasad, które musisz zaakceptować, aby wziąć udział w szkoleniu. 

Regulamin i kodeks postępowania w skrócie

 1. Organizatorem szkolenia jest firma Andrzej Pyra PoGo i to z Andrzejem rozmawiać będziesz o opłatach, pieniądzach, fakturach i podobnych sprawach.
 2. Opłata za szkolenie musi wpłynąć na konto Organizatora nie później niż na 14 dni przed szkoleniem. Jeśli nie zmieścisz się w czasie, miejsce zaoferujemy komuś innemu.
 3. Zasady zwrotu kasy (w przypadku rezygnacji) są następujące:
  1. Jeśli zrezygnujesz ze szkolenia w terminie do 30 dni od daty szkolenia, otrzymasz zwrot 90% wartości szkolenia.
  2. Jeśli zrezygnujesz ze szkolenia nie później niż na 7 dni przed terminem, otrzymasz zwrot 50% wpłaty.
  3. Jeśli zrezygnujesz z niego później — niestety nie otrzymasz zwrotu pieniędzy. Możesz jednak w dowolnym momencie przepisać bilet na kogoś innego.
 4. Jeśli stanie się coś niespodziewanego i odwołamy szkolenie, oczywiście dostaniesz zwrot 100% wpłaconej kwoty.
 5. Szkolenie, na które sprzedamy mniej niż osiem biletów nie odbędzie się. To się nigdy nie zdarzyło, ale warto wspomnieć o tym, że jeśli tak będzie, całe wpłacone pieniądze dostaniesz z powrotem.
 6. Szkolenie otwarte jest dla wszystkich osób, które zdecydują się za nie zapłacić — bez względu na wiek, rasę, kolor skóry, orientację seksualną, wyznanie, poziom sprawności i przekonania. Propaguję otwartość, a więc biorąc udział w szkoleniu zgadzasz się na to, by otoczyć się osobnikami gatunku ludzkiego, które mogą być drastycznie różne od ciebie. 
 7. Liczę na to, że w czasie szkolenia będziesz zachowywać się przyzwoicie. Wszelkie ucieczki w stronę tematów homofobicznych, rasistowskich, seksistowskich i tak zwanej “siary” oznaczać będą wylot ze szkolenia w trybie natychmiastowym. Prowadząc szkolenie jestem miły dla ludzi i oczekuję tego samego w zamian. Nigdy nie zdarzyło mi się jeszcze wskazać komuś drzwi, ale bez wahania uczynię to w sytuacji kryzysowej, niezależnie od statusu społecznego, nazwiska czy piękna oczu. To właśnie ten kodeks postępowania w skrócie.
Przeczytaj w wolnej chwili cały tekst. Jeśli uważasz, że to nudy, to wybacz — po prostu musimy nadawać na tych samych falach. Piąteczka.