Rejestracja na warsztaty UX

Regulamin rezerwacji i udziału w warsztatach

 1. Miejsce na warsztatach zabezpiecza opłata, a nie zgłoszenie chęci uczestnictwa.
 2. Organizatorem warsztatów jest PoGo Design (Andrzej Pyra) — a nie ja. Nie znam odpowiedzi na pytania związane z fakturami, opłatami i podobnymi rzeczami. Formularz rejestracji jest sprawką macek Andrzeja! Nie bój się — PoGo to dobra marka i wierzę im na 100%.
 3. Warsztaty i sprawy związane z opłatami i uczestnictwem mają swój kodeks postępowania, czyli parę zasad, które musisz zaakceptować, aby wziąć udział w szkoleniu. Przeczytaj:

Kasiorka i uczestnictwo

 1. Organizatorem szkolenia jest firma PoGo Design i to z Andrzejem (lub jego ziomalami) rozmawiać będziesz o opłatach, pieniądzach, fakturach i podobnych sprawach.
 2. Wszystkie podane ceny to ceny netto.
 3. Opłata za szkolenie musi wpłynąć na konto Organizatora nie później niż na 14 dni przed szkoleniem. Jeśli nie zmieścisz się w czasie, miejsce zaoferujemy komuś innemu. Od tej reguły nie ma odstępstw.
 4. Zasady zwrotu kasy (w przypadku rezygnacji) są następujące i nie podlegają negocjacji:
  1. Jeśli zrezygnujesz ze szkolenia w terminie do 30 dni od daty szkolenia, otrzymasz zwrot 90% wartości szkolenia.
  2. Jeśli zrezygnujesz ze szkolenia nie później niż na 7 dni przed terminem, otrzymasz zwrot 50% wpłaty.
  3. Jeśli zrezygnujesz z niego później — niestety nie otrzymasz zwrotu pieniędzy.
 5. Do 7 dni przed szkoleniem możesz zgłosić zmianę nazwiska osoby, która pojawi się na szkoleniu.
 6. Jeśli stanie się coś niespodziewanego i odwołamy szkolenie, oczywiście dostaniesz zwrot 100% wpłaconej kwoty.
 7. Szkolenie, na które sprzedamy mniej niż osiem biletów nie odbędzie się. To się nigdy nie zdarzyło, ale warto wspomnieć o tym, że jeśli tak będzie, całe wpłacone pieniądze dostaniesz z powrotem.

Kodeks postępowania

 1. Bądź miły (albo miła).
 2. Szkolenie otwarte jest dla wszystkich osób, które zdecydują się za nie zapłacić — bez względu na wiek, rasę, kolor skóry, orientację seksualną, wyznanie, poziom sprawności i przekonania. Propaguję otwartość, a więc biorąc udział w szkoleniu zgadzasz się na to, by otoczyć się osobnikami gatunku ludzkiego, które mogą być drastycznie różne od ciebie.
 3. Liczę na to, że w czasie szkolenia będziesz zachowywać się przyzwoicie. Wszelkie ucieczki w stronę tematów homofobicznych, rasistowskich, seksistowskich i tak zwanej “siary” oznaczać będą wylot ze szkolenia w trybie natychmiastowym bez zwrotu wpłaconej kasy i ban na przyszłe szkolenia. Prowadząc zajęcia jestem miły dla ludzi i oczekuję tego samego w zamian. Nigdy nie zdarzyło mi się jeszcze wskazać komuś drzwi, ale bez wahania uczynię to w sytuacji kryzysowej, niezależnie od statusu społecznego, nazwiska czy piękna oczu. To właśnie ten kodeks postępowania w skrócie.
Przeczytaj w wolnej chwili cały tekst. Jeśli uważasz, że to nudy, to wybacz — po prostu musimy nadawać na tych samych falach. Piąteczka.