UX w pigułce

Poznaj UX od praktycznej strony!

Projektowanie doświadczeń użytkownika to proces. Uczenie się o nim z książek i webinarów jest świetnym pomysłem — ale nic nie rozwinie Cię tak, jak praktyka.

Dwa dni wypełnione pracą projektową. Sztos!

 • Interesuje Cię UX, ale nie wiesz jak zacząć?
 • Zajmujesz się UX od niedawna?
 • Gubisz się w metodach, pomysłach i narzędziach?

Na przykładzie pracy nad konkretnym projektem, którą odbędziesz w małych grupach — pod moim bacznym okiem! — dowiesz się, jak wygląda prawdziwe, komercyjne, efektywne podejście. Przejdziesz przez wszystkie podstawowe etapy procesu projektowego, od rozkminienia briefu do testów gotowego rozwiązania. Ten start pozwoli Ci nabrać pewności siebie.

Odpowiem na wszystkie Twoje pytania. A w kilka tygodni po szkoleniu spotkamy się na dodatkowy webinar, na którym wyjaśnię wątpliwości powstałe w czasie praktycznego przetestowania wiedzy ze szkolenia.

Nad czym będziemy pracować?

Praca grupowa — która wypełni 90% szkolenia — będzie koncentrować się na briefie projektowym tak bliskim realnemu zagadnieniu, jak to tylko możliwe. W menu:

 1. Szybkie wprowadzenie do UX,
 2. Słowo o odpowiedzialności projektantów, design justice i dostępności,
 3. Wstępna analiza briefu projektowego,
 4. Definicja grup docelowych,
 5.  Sposoby na badanie potrzeb użytkowników i organizacji,
 6. Ustalanie celów projektowych i parametrów mierzalności,
 7. Szkicowanie i prototypowanie,
 8. Szybkie testy użyteczności,
 9. Komunikacja w projekcie — czyli jak nie paść na twarz przed klientem.
Pełny plan dwóch dni dostępny jest na stronie organizatora.

Chcesz wiedzieć więcej?

Odwiedź stronę z informacjami. Nie zwlekaj; ilość miejsc jest ograniczona, a bilety sprzedamy szybko!

Co mówią uczestnicy i uczestniczki?

Dla mnie to były dwa dni wypełnione po brzegi pożyteczną wiedzą ze świata UX. Bardzo cenię to, że większość warsztatów to byla praca w grupie na zadaniach praktycznych. Dużo ćwiczenia, mało opowiadania. Taki rodzaj warsztatów do mnie trafia.

Dominik

Jestem pod wielkim wrażeniem sposobu prowadzenia warsztatów. Wojtek ma wielką wiedzę, którą chętnie się dzieli. Pozytywną energię, którą przekazuje uczestnikom, a także charyzmę. Podczas warsztatów była świetna atmosfera i duży luz, co przełożyło się na łatwość przyswojenia materiału, który dla mnie był zupełnie nowy.

Sandra

Jeśli ktoś jest osobą początkującą to nie zastanawiałabym się ani chwili. Wojtek pomoże poukładać całą wiedzę w logiczny ciąg pracy projektowej. Będąc osobą z doświadczeniem rozważyłabym udział w warsztatach, choćby dla możliwości czerpania wiedzy od kogoś tak doświadczonego, kto chętnie się nią dzieli. Na pewno można z nich wynieść nowe informacje, bo UXowy świat to nieustanna konieczność (lub okazja do) rozwoju. Bardzo dziękuję Wojtku za te dwa dni! Najlepszy warsztat w tym roku!

Ewa

Na co czekasz?

Takiej piguły i z takim przytupem podanej nie znajdziesz nigdzie. Na moich warsztatach nikt nie śpi!