Tak bardzo się z tego cieszę, że postanowiłem napisać wpis na bloga. Chciałbym Cię zaprosić na stacjonarne warsztaty w Warszawie — już we wrześniu. Mam szczerą nadzieję, że wszystko przebiegnie bez problemu i, że zobaczymy się na szkoleniach o planowaniu procesów UX i dostępności!
Planowanie procesów UX
To moje najstarsze szkolenie, początkowo znane jako “UX w praktyce”. Przeszły przez nie prawdziwe masy uczestników i uczestniczek. Przez ostatnich kilka lat urosło ono w materiał, konkretne rozkminy i ćwiczenia. To tylko jeden dzień, ale napakowany wiedzą i praktyką po brzegi. Zaplanowanie porządnego procesu projektowego nie jest zadaniem z gatunku “w kij pierdział”, dlatego moją intencją jest pokazać osobom uczestniczącym w szkoleniu jak to zrobić w najsensowniejszy możliwy sposób (przy typowo ograniczonych zasobach).
Na pewno nie uśniesz! Kto był, ten wie: na moich szkoleniach nie da się spać, a każdy kontrybuuje do tego, co się dzieje. Dlatego nie ma tu miejsca dla “wysłanych na siłę”. Chcesz się czegoś nauczyć? Wbijaj!
Wprowadzenie do dostępności i projektowania bez wykluczeń
Jeśli uważnie śledzisz mojego blogasa, to mogłeś/aś zauważyć, że szkolenie na temat dostępności już było. Takie jednodniowe. Rozbudowałem jednak jego formułę do dwóch dni i wzbogaciłem o masę materiału, który pozwoli o wiele lepiej zorientować się w tym skomplikowanym zagadnieniu. Według mnie zwrócenie się ku projektowaniu bez wykluczeń to nie tylko coś niezwykle interesującego, ale i nasz obowiązek. A można się na tym trochę przejechać, bo informacji jest bardzo dużo (także technicznych). Ja spakowałem to wszystko do postaci, która w dwa dni pozwoli Ci ogarnąć sobie solidne podstawy. Będzie naprawdę dobrze, zapewniam. Ten stuff jest już przetestowany i sprawdzony, o czym przekonali się choćby ziomale i ziomalki z Netguru!
Jak się zapisać?
Wystarczy wbić na stronę LearnDesign i zakupić bilet. Jeszcze są, ale sprzedają się jak świeże bułki, więc nie zwlekaj! Oto linki bezpośrednie:
- Planowanie procesów UX, 13 września 2021 (poniedziałek), cena 949PLN,
- Wprowadzenie do dostępności i projektowania bez wykluczeń, 16-17 września 2021 (czwartek-piątek), cena 1749PLN.
Już nie mogę się doczekać. Naprawdę, tak bardzo brakowało mi fajnych spotkań z UXami w Polsce, że jaram się na maksa. Zwłaszcza, że po warsztatach wystąpię na deskach mego ulubionego DesignWays w Krakowie, by opowiedzieć o niekończącej się walce z zaangażowaniem i wypaleniem zawodowym. Bilety jeszcze są!
A jak tam newsletterowy eksperyment?
Doskonale. Newsletter rośnie w siłę i skupia już ponad 2000 UXów z całej Polski i spoza niej (choć dominuje oczywiście polska społeczność). Zamknięta grupa na LinkedIn dla czytelników newslettera sprawdza się świetnie, generując spore zainteresowanie. Rozsyłane regularnie materiały tekstowe (a czasem video — w formie wywiadów) też nie pozostają bez echa. Ostatnio zacząłem nawet wysyłać wyselekcjonowane ogłoszenia o pracy i parę osób już znalazło robotę w ten sposób! A więc kontynuuję tę podróż!
Jeśli jeszcze Cię z nami nie ma, to się zapisz. Nie stracisz!
Miłego dnia, gdziekolwiek Jesteś. I zapraszam z całego serca do Warszawy i Krakowa. Strasznie fajnie byłoby przybić piątkę!