Dawno mnie tu nie było. Chciałem powiedzieć, że blog żyje i, że szykuje się masa ciekawych rzeczy! W tym krótkim wpisie informuję o nadchodzących wygibasach… Przeczytaj!
Warsaw, I love ya
Wróciłem z Warszawy, gdzie przeprowadziłem trzy intensywne warsztaty szkoleniowe, a dodatkowo wstawiłem gadkę na temat dostępności przed zgromadzonym tłumnie na Tipi UX kolektywie koleżanek i kolegów z branży (i nie tylko). Cieszę się bardzo, że poznałem tyle niesamowitych osób! Społeczność, w której staramy się budować usługi i produkty odpowiedzialnie rośnie w Polsce z dnia na dzień i jest to najlepszy obrót sprawy, jaki mógłbym sobie wyobrazić. Dziękuję Wam za to, że zechcieliście dzielić ze mną swój czas!
Dzieje się!
Chociaż wydawać się może, że na blogu cichutko, to pod spodem dzieje się bardzo dużo. Oto, co niedługo poleci w Waszą stronę…
Artykuł specjalnego Gościa
Poprosiłem jednego z kolegów-UXów z Polski, aby napisał dla mnie artykuł — albowiem zainspirowało mnie jego działanie i prezentacja, którą obejrzałem na Fejsie. Kto to? Dowiecie się już niebawem, ale od razu powiedzieć mogę, że będzie o czym czytać. Doskonały kawał mięska (albo tofu, w zależności od zapotrzebowania).
Wywiad z dwójką projektantów całą gębą
Na moim Google Drive leży wywiad, który będę niedługo tłumaczył — rozmowa, jaką przeprowadziłem z niesamowicie ogarniętymi Anją Braun i Chrisem Gibbonsem z Autotrader, którzy opowiedzieli o wprowadzaniu kultury UX i dostępności do ich organizacji. Jest to bardzo ciekawy wywód i powinien pojawić się tutaj w ciągu najbliższych paru dni.
Prezentacje z Tipi UX i Agile Scotland
Podczas meetupu Tipi UX w Warszawie opowiadałem o dostępności — o tym, dlaczego warto o nią dbać i jak nasze projektanckie życia zetkną się z tematem wcześniej, niż myślimy. Na konferencji Agile Scotland w Edynburgu prezentowałem swoje przemyślenia na temat metodologii Agile i jej kiepskiej wydajności w procesach projektowych. Obydwa wystąpienia nagrałem i obecnie pracuję nad napisami, które chcę do nich dodać, mając na uwadze potrzeby tych z Was, którzy ich potrzebują. Stay tuned, jak to mówią, albowiem obydwa kawałki materiału pojawią się niebawem.
Idzie nowe! UXowa transmisja mocy
Jak wiecie, od czasu do czasu przeprowadzam webinary (ich archiwum dostępne jest na YouTube). Jednakże chciałem również zbliżyć się do Was w sposób bardziej bezpośredni, bez specjalnego planowania, po prostu: rozmawiać z Wami częściej. Stąd pomysł na „UXową transmisję mocy” — cykliczne sesje na Facebook Live, w czasie których będzie można ze mną porozmawiać i uzyskać odpowiedzi na dręczące Was pytania. Być może Facebooka zastąpi YouTube, ale na razie nie wiem tego, a więc zrobimy MVP (albo raczej MLP!) z tym, co jest!
Nie przegapcie wydarzenia — bo to już jutro!
Progam mentorski — zapisy trwają!
Do niedzieli 17 marca (to już niedługo!) przyjmować będę zgłoszenia do programu mentorskiego. Zgłaszajcie się! Jeśli wydaje się Wam, że nie potrzebujecie tego, to znaczy, że potrzebujecie. Niech Was nie powstrzymuje poziom doświadczenia zawodowego, każdy ma równe szanse. Przeczytajcie, o co chodzi.
Pracuję nad nowym szkoleniem!
W październiku pojawię się w Warszawie ponownie, aby przeprowadzić serię znanych już niektórym z Wam szkoleń. Do programu dodam jedno nowe szkolenie — zorientowane na zagadnienie, które przyda się nie tylko zaawansowanym UXom. Nie powiem jeszcze, o co chodzi, ale niedługo ogłoszę temat i program. Będzie ekscytująco, zapewniam!
Działam i tworzę!
Jestem bardzo zajęty (stąd mało wpisów na blogu). Obecnie pracuję dla dwóch startupów w Edynburgu, prowadzę program konsultingowy na temat wdrażania kultury UX dla dużej organizacji w Polsce i maczam palce w organizowaniu warsztatów w Szkocji. Ale jestem tu dla Was — pamiętajcie, że zawsze możecie o coś zapytać albo po prostu pogadać!
Jak niczego nie przegapić?
Zapiszcie się na newsletter i obserwujcie moje ruchy na Fejsie. W ten sposób nic Wam nie ucieknie. Przypomnę jednak, że osoby zapisane na newsletter otrzymują często pierwsze informacje o szkoleniach, a także specjalne zniżki, a więc… Na co czekacie?
Dodaj komentarz