Chcesz dobrze planować procesy UX? Szkolenie w Warszawie

Warsztaty UX, Warszawa, kwiecień 2017. Szkolenie dla UX designerów.
Zapraszam na szkolenie w Warszawie!

Jesteś początkującym projektantem, świeżo upieczonym szefem małego (lub większego) zespołu albo project managerem? Czytujesz mojego bloga i wyciągasz z niego przydatne dla siebie informacje? Chcesz się rozwijać zawodowo i poznać parę ciekawych metod pracy, wspartych wartościową gadką i przykładami? Zapraszam zatem na jednodniowe, intensywne warsztaty w Warszawie zorganizowane przez PoGo.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak planować wydajne i przynoszące dobre rezultaty procesy UX (w porannej części teoretycznej), a potem zaplanują pod moim okiem cały proces dla jednego z przykładowych produktów. Oczywiście nie zabraknie też możliwości zadawania pytań, dyskusji i wyjścia na piwko.

Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona, a jeżeli zarejestrujesz się przed 28 lutego, zapłacisz mniej (700 vs. 800PLN pełnej kwoty). Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Jeżeli chcesz o coś zapytać, skontaktuj się z organizatorem (adres na stronie) lub wpisz komentarz poniżej. Do zobaczenia!

UX w praktyce – szkolenie w Warszawie

Czy wiesz, że ten artykuł to nie wszystko?

Przeczytaj starsze wpisy, które być może też cię zainteresują.

Jeden komentarz

Zamknąłem funkcję komentowania.