Jak zaplanować badania zdalne? Majowy webinar dla projektujących UX.

Webinar o planowaniu badań zdalnych już 14 maja 2020! Zapisz się.

Czy wiesz, jak zabrać się za organizację badań jakościowych online? W obecnej chwili nie możemy polegać na spotkaniach “w świecie rzeczywistym”, a mimo to musimy prowadzić wywiady pogłębione czy testować produkty i usługi. Jest to zresztą fantastyczna metoda pracy w czasach poza zarazą. Organizacja takich badań to sprawa niby prosta, ale tylko na pozór!

Już 14 maja poprowadzę płatny webinar, na którym nauczysz się, jak łatwo, szybko i wygodnie zaplanować badania zdalne. Jeśli dopiero zaczynasz, otrzymasz “pigułę wiedzy”. Jeśli już wiesz, jak to się robi, dostaniesz być może parę pomysłów na to, jak ułatwić sobie życie.

Czytaj dalej, albo zapisz się już teraz. Warto.

Czego się dowiesz?

Opowiem o tym, jak robię to od lat w sposób, który zadowala moich klientów i dostarcza masy informacji zwrotnych. Bez zadęcia, bez tony dokumentacji, a jednocześnie w sposób profesjonalny i świeży. Z poszanowaniem danych osobowych i konwencji kulturowych. I z uśmiechem.

A zatem, dowiesz się, jak:

  1. Zaplanować harmonogram badań zdalnych dla wywiadów pogłębionych i testów użyteczności tak, by nie było niespodzianek,
  2. Przeprowadzić szybką burzę mózgów z zespołem na temat pytań, stanowią istotę badań,
  3. Przygotować materiał do dyskusji bez zbytniego formalizowania tego etapu,
  4. Zabrać się za organizację spotkań i efektywnie komunikować się z partycypantami,
  5. Wybrać oprogramowanie i zabezpieczyć się przed technicznymi problemami.

Pokażę Ci też parę trików na to, jak efektywnie przeprowadzać dokumentację wywiadów i jak nie zakopać się w formalnościach, jednocześnie dbając o zasady bezpiecznego przechowywania danych. Opowiem o kilku narzędziach ułatwiających pracę i zwrócę uwagę na te, które pracę zdecydowanie utrudnią.

Podrzucę również parę pomysłów na to, jak pomóc sobie w czasie przeprowadzania samych wywiadów. Jednakże tym razem skupię się na organizacji i koordynacji tychże, bo o tym się nie mówi, a wrzód to na dupsku straszny być może! Ała.

Data, godzina i cena wstępu

  • 14.05.2020 (czwartek), 18:30-19:45 czasu PL,
  • Transmisja na sekretnym streamie Youtube,
  • Cena: 59PLN (+VAT).

Webinar będzie nagrywany, a link do nagrania udostępnię uczestnikom po sesji. Jednak obecność na nim to jedyna metoda na zadawanie pytań, a więc warto się pojawić!

Zapisz się!

Webinar organizuje PoGo. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego przejdziesz do płatności online. Jeżeli wolisz inną metodę płatności, po prostu napisz do Andrzeja.

Jeśli masz jakieś pytania, wpisz komentarz pod tym postem, a na pewno na nie odpowiem.

Zapisy otwarte są tylko do 12 maja do godziny 23:59! Kto nie zdąży, ten trąba 😀

Czy wiesz, że ten artykuł to nie wszystko?

Przeczytaj starsze wpisy, które być może też cię zainteresują.