Świąteczne życzenia i podsumowanie roku 2018

Karol w przebraniu choinki obserwuje dzieciaka rozpakowującego prezenty
Bądź czujny jak Karol!

Czas na przerwę świąteczną. Znikam, by w ciągu parę dni obić sobie dupsko na połaciach białego puchu. Zanim jednak zamknę za sobą drzwi, chciałem pięknie podziękować Wam za cudowny rok — i nastroić Was pozytywnie na ten przyszły!

W 2018 wydarzyło się tak wiele, że aż trudno to podsumować. Kilka grubych edycji warsztatów w Polsce — od Krakowa, przez Poznań, aż po Warszawę; konferencja World Usability Day i świetne wystąpienie na TiPi w Krakowie, na które waliliście drzwiami i oknami… Webinary, rozpoczęcie kanału na YouTube, wzmożona aktywność na LinkedIn i Twitterze… Szkolenia, które wyprzedają się na pniu. Nowi klienci, nowe wyzwania, nowe kontrakty i cudowni nowi współpracownicy. I wasze emaile; korespondencja, w której pytacie o tak wiele rzeczy i, która każe mi sądzić, że przyszłość UX w Polsce jest jasna i klarowna — bo pełno tam świetnych ludzi, którzy chcą zmieniać świat!

Chciałem życzyć Wam ciepłych, rodzinnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia — zjedzcie wszystkie cukierki zawieszone na choince, cały dostępny makowiec, zajmijcie się opróżnianiem garów z bigosem i rozsmarowujcie sernik po całym stole! Spędźcie ten czas z rodziną i najbliższymi, a jeśli nie chcecie, to spędźcie go w dowolny sposób, który pozwoli Wam się zrelaksować. Najważniejsze, żeby było Wam dobrze!

A w nadchodzącym 2019 roku niechaj dorwie Was prawdziwy szał projektowania z głową; niech klienci dojrzeją do Waszych pomysłów i niech opłacają faktury na czas z bananem na gębach. I oby ten świat, który zdecydowanie potrzebuje naszej pomocy dostał ją w takiej ilości, że przeładuje się od nadmiaru pozytywnej energii i zakręci się szybciej dookoła swej osi.

Niedługo spotkamy się na warsztatach, webinarach i w programie mentorskim. Jest na co czekać!

Wszystkiego najlepszego, projektancie i projektantko. Jak to mówią po mojej stronie granicy:

You rule.

Do zobaczenia!

Czy wiesz, że ten artykuł to nie wszystko?

Przeczytaj starsze wpisy, które być może też cię zainteresują.