UX w pigułce — nowe warsztaty projektowe

Elżunia szykuje się do połknięcia pigułki UX
Elżunia łyka UX w pigułce!

Pandemia ograniczyła możliwości wylotów do Polski i prowadzenia dla Was warsztatów “fejs tu fejs”. Sądziłem, że tegoroczne szkolenia odwieszę na kołek. Jednak zainteresowanie warsztatami jest ogromne — otrzymuję od Was bardzo dużo wiadomości z pytaniem o terminy. Pomyślałem, że przygotuję coś naprawdę fajnego. W ten sposób urodziły się nowe, praktyczne, dwudniowe warsztaty projektowe “UX w pigułce”.

Szkolenie odbędzie się 5go i 6go listpada. Jeśli nie chce Ci się czytać tego, co poniżej, to walcie od razu na stronę LearnDesign, gdzie znajdziecie dużo więcej informacji i formularz zapisów.

Zostało tylko sześć miejsc (stan na 13.10.2020). Warto się pospieszyć.

Praktyczne szkolenie dla początkujących

Maksimum praktyki, minimum pitolenia. Dobry networking. Wysoka wydajność i częste przerwy, żeby nie przegrzał się mózg. Jednym słowem atmosfera, która pozwoli Ci wchłonąć podstawy UX bez napinki, ale z przytupem.

Dostosowana do wymogów pracy online formuła

Nie chcę dostosowywać jednych ze “starych” warsztatów do formuły online. Zamierzam zaoferować Ci konkrety, toteż zdecydowałem się na nowy materiał, napisany prawie od zera. Po to, żebyś po dwóch dniach poczuł (albo poczuła) zmęczenie i zapach UXa, takiego prawdziwego, nacechowanego praktycznym podejściem. Zastosowanego w małych, uderzeniowych ilościach. Takiego, które pozwoli Ci zakosztować pracy projektowej i oszczędzi gapienia się na slajdy przez dwa dni przyklejki do monitora.

Będziemy pracować nad projektem!

To nie będzie projekt dla prawdziwego klienta, ale dobre, spłodzone przeze case study projektu dla dużej organizacji. Przeprowadzę uczestników przez wszystkie etapy szybkiej pracy badawczej i twórczej. Ze szkolenia wyjdą oni przygotowani (i przygotowane) na ekspresową i wydajną pracę projektową — taką, jaką zajmuję się sam.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Szczegółowy opis szkolenia i formularz zapisu dostępne są na stronie LearnDesign.pl. Warsztaty jak zwykle organizuje Andrzej Pyra (czyli PoGo). Wszystko jest legitne i bez ściemy.

Cena jest konkurencyjna i zapewnia uczestnictwo w wypchanych po brzegi zajęciach, a także bonus — uczestnictwo w specjalnym webinarze w około miesiąc po szkoleniu (ustalimy niedługo datę), na którym odpowiem na pytania i rozwieję powstałe wątpliwości.

No dobra, to co — widzimy się?

Sprawdź szczegóły na temat szkolenia

Wszystkie bilety zostały wyprzedane. Na stronie LearnDesign możesz zapisać się na listę rezerwową. Jeśli zwolni się miejsce, Andrzej Pyra odezwie się do Ciebie.

Cztery dwa darmowe miejsca z powodu pandemii

Uwaga — miejscówki zostały rozdane. Proszę o nienadsyłanie zgłoszeń.

Wiem, że pandemia COVID-19 dotknęła wielu początkujących projektantów i projektantki. Może tak być, że szukasz pracy i nie możesz jej znaleźć. Może Jesteś jedną z tych osób, które starają się przekwalifikować, ponieważ straciły źródło dochodów. Jeśli tak jest, napisz maila na wojtek@wojtekkutyla.pl z tematem “COVID” i opisz pokrótce swoją sytuację. Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę w losowaniu dwie osoby, które otrzymają darmowe wejściówki. Trzeba sobie pomagać! 🙂

Czy wiesz, że ten artykuł to nie wszystko?

Przeczytaj starsze wpisy, które być może też cię zainteresują.