UX dla początkujących i UX w praktyce w Krakowie!

Reklama warsztatów UX w praktyce i UX dla początkujących
UX dla początkujących i UX w praktyce w marcu w Krakowie!

Dzień dobry! Pora na ogłoszenie nowych terminów warsztatów, które obiecałem niedawno. Tym razem poprowadzę tam nie jedno, ale dwa spotkania — uznane warsztaty UX w praktyce i zupełnie nowe UX dla początkujących. Ilość miejsc jest ograniczona! A bilety tańsze przez parę najbliższych tygodni. Zobaczymy się w Krakowie?

Zaczynasz przygodę z UX?

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które pytały mnie w e-mailach i na Facebooku o to, jak zacząć swoją przygodę z UX, to mam coś dla ciebie.

Postanowiłem przygotować szkolenie dla “świeżaków”. Ucząc się z Internetu można czasem zakręcić się bardzo, a szukanie informacji nie jest proste. Dlatego chciałem zaoferować ci dzień wypełniony teorią i praktyką potrzebną nowicjuszom. Kilka godzin, które przygotuje cię do pracy z projektami UX. Dowiesz się wielu rzeczy związanych z metodologią badawczą. Porozmawiamy o grupach docelowych i ich definiowaniu, o budowaniu rozumienia potrzeb użytkowników i organizacji, a także o tym, jak analizować podróże użytkownika. Rzeczy podstawowe, ale wcale nie proste, zwłaszcza, jeśli nigdy nie pracowałeś (albo pracowałaś) na prawdziwym projekcie, prawda?

Jeśli to brzmi pysznie, to zapraszam do Krakowa w poniedziałek, 12 marca. Obejrzyj pełny program warsztatów i zamów bilet. Mamy tylko 25 miejsc!

UX w praktyce powraca!

Te warsztaty przeszło ze mną już kilkadziesiąt osób. Naucz się planować procesy UX w taki sposób, żeby wyciągać z nich maksimum informacji, a przy tym nie urobić się jak dziki wół. Porozmawiamy o tym, jak przygotować się do najtrudniejszego nawet projektu i jak upewnić się, że wszyscy interesariusze mają rękę na pulsie. Te warsztaty wymagają podstawowej wiedzy z dziedziny UX, ale przydadzą się także osobom zaawansowanym, które chcą uporządkować swoje metody (a także posłuchać kilku, mam nadzieję ciekawych, historii z mojej praktyki zawodowej).

Więcej informacji znajdziesz na podstronie UX w praktyce. Spotkamy się w Krakowie w piątek 16 marca w grupie 25 osób.

Ja śpiewam, ja tańczę…

Do tego wszystkiego dojdzie niespodzianka — planuję wystąpienie dodatkowe w Krakowie, prawdopodobnie w jeden z wieczorów, zorganizowane przez znaną grupę fascynatów UX (której to nazwy nie wyjawię, żeby nie zapeszyć). Więcej szczegółów dostarczę niebawem.

Weźcie zatyczki do uszu. Ha!

Koniec transmisji

To tyle na dzisiaj — ale dziać się będzie! Za tydzień ruszy specjalny konkurs, w którym będzie można wygrać fajną nagrodę. Dodatkowo, w ramach wspomnianych wcześniej wpisów gościnnych, dwie bardzo mądre koleżanki opiszą w ciągu najbliższych dwóch miesięcy kilka ciekawych zagadnień. A ja przygotuję wpis na temat ułatwiania życia współpracownikom w firmie, czyli optymalizacji rozwiązań wewnątrzorganizacyjnych — małych narzędzi, które wszystkich doprowadzają do szału. Albo o czymś innym. Tak czy inaczej, zostań ze mną.

Czy wiesz, że ten artykuł to nie wszystko?

Przeczytaj starsze wpisy, które być może też cię zainteresują.