Idealna prezentacja: webinar!

Video z zaproszeniem na webinar. Oglądaj na własną odpowiedzialność 😉

Od dawna nosiłem się z zamiarem odpalenia oferty płatnych webinarów. Webinarów, które przybliżą Ci zagadnienia, o jakich powinna wiedzieć każda osoba projektująca UX. Wykonałem spore badania związane z tym, jaką formę powinny przyjąć te wydarzenia. Niedawny eksperyment z pierwszym płatnym webinarem powiódł się i nauczył mnie kilku ciekawych rzeczy. Pora więc otworzyć drzwi dla całej społeczności UX i zaoferować jej wiedzę, którą serwował będę na nowej zasadzie.

Zapraszam Cię na pierwszą sesję, która odbędzie się 17 kwietnia 2020 (piątek) w godzinach wieczornych. Pokażę Ci, jak planować i przeprowadzać prezentacje, od których damy będa mdleć, a gentlemani klaskać deskami do krojenia mięs.

W czasach, w których siedzimy w domu, możemy wciąż efektywnie się uczyć. Jeśli Chcesz, skorzystaj z tego i ucz się ze mną.

Webinar UX

Jak zaplanować i przeprowadzić profesjonalną prezentację?

Umiejętność prezentowania przed klientami, a także na wydarzeniach branżowych to coś, czego powinien nauczyć się każdy projektant — a nawet każda osoba pracująca w IT czy, po prostu, z ludźmi. Śmiem twierdzić, że mnie wychodzi to całkiem nieźle (obejrzyj parę video, jeśli nie Jesteś pewien/a). Być może to, o czym opowiem, przyda się zatem Tobie.

Jednakże, nie na darmo mówi się o “sztuce prezentowania”. To nie jest łatwe! Początkującym trudno się za to wziąć, a i wyjadaczy potrafi nieźle zeżreć trema.

Jeśli Chcesz się dowiedzieć, jak:

  1. Zaplanować każdą prezentację — od tej małej na lokalnym meetupie, poprzez taką dla ważnego klienta, aż po taką na wielką konferencję?
  2. Opanować emocje przed prezentacją i bez zdenerwowania odpowiedzieć na pytania w jej trakcie?
  3. Dowiedzieć się, jak utrzymać interakcję ze słuchającymi Cię ludźmi i upewnić się, że nie zapadają w sen?
  4. Wyjść z opresji, gdy coś pójdzie nie tak?

To zapraszam Cię na webinar, który organizuje dla mnie PoGo.

  • Webinar odbędzie się 17.04.2020 (piątek) w godzinach 18:30-19:45 czasu PL.
  • Bilet wstępu kosztuje 59PLN (+VAT). Cena upoważni Cię do uczestnictwa i do otrzymania nagrania po webinarze.
  • Bilety będą w sprzedaży do godziny 23:59 dnia 15.04.2020. Potem zamkniemy pulę.

Pytania i odpowiedzi

Czy będzie więcej webinarów?

Tak. Zamierzam organizować je cyklicznie i pewnie dość często. Zapisz się na newsletter, żeby żaden Ci nie uciekł.

Czy to oznacza, że już nie będzie stacjonarnych szkoleń?

Nie. Szkolenia pozostaną w moim repertuarze. Lubię je robić i wyprzedają się na pniu, a to znaczy, że trzeba kontynuować ten temat. Ogłoszę daty następnych jak tylko zakończymy walkę z wirusem.

Czy na webinarach będzie to samo, co na szkoleniach?

Nie. Webinary będą adresować konkretne zagadnienia — precyzyjnie i w sposób, który pozwoli Ci zdobyć sporo wiedzy w króciutkim okresie czasu. Szkolenia stacjonarne mają naturę bardziej praktyczną i zawsze planować je będę, myśląc o większych tematach.

Dlaczego webinar nie jest za darmo?

Uwielbiam przekazywać wiedzę za darmo. Robię to na blogu, rozlicznych konferencjach i darmowych wydarzeniach organizowanych online (jak, na przykład, UX wieczorową porą). Mimo to, muszę funkcjonować też żyć, a to oznacza konieczność jedzenia, płacenia rachunków i odziewania się (choćby i w piżamę). Prowadzenie bloga i angażowanie się w życie i rozwój polskiej społeczności UX to zadanie, które wymaga czasu. Dlatego zdecydowałem się zacząć częściowo go monetyzować.

Dlaczego rejestracja zamyka się 15.04?

Z powodów praktycznych. Lepsza automatyzacja w przyszłości pozwoli nam tego uniknąć, mam nadzieję. Uczymy się na zasadzie Sense&Respond 😉

A co, jeśli zapłacę ale przegapię, albo się spóźnię?

Nic strasznego — dla osób, które wykupią wjazd na webinar, udostępnię nagranie.

A co, jeśli zapłacę a webinar zostanie odwołany?

Dostaniesz zwrot kasy.

Czy będziesz prowadzić całe kursy, albo szkolenia on-line?

Wszystko w swoim czasie. 😉 Już nie będę pisał, że istnieje newsletter. Ty wiesz, co.

Dlaczego tak drogo?!

Cenę dobrałem w wyniku ankiety, na którą odpowiedziało mi ponad 100 osób. Uważam, iż jest to cena adekwatna do poniesionego przeze mnie wysiłku i jakości webinarów. Niestety, trudno jest dogodzić każdemu i zdaję sobie sprawę, że tym razem też tak będzie. Jeżeli uważasz, że cena jest zbyt wysoka, zapraszam Cię do regularnej lektury bloga i poszukiwania źródeł darmowej lub tańszej wiedzy, których nie brakuje.

Jak dostać fakturę/zapłacić/takie tam?

Skontaktuj się z Andrzejem Pyrą z PoGo. To on jest capo di tutti capi. Ja tylko prężę się przed kamerą.

To gdzie te bilety?

A tu.

No, to już wiadomo, o co chodzi… A ja spieszę kończyć kolejny wpis na bloga. Miłego dnia!

Czy wiesz, że ten artykuł to nie wszystko?

Przeczytaj starsze wpisy, które być może też cię zainteresują.