Program mentorski UX rusza z kopyta!

Janusz rozwija papier toaletowy
Janusz zapędził się i rozwinął trochę nie tak

Od dawna planowałem uruchomienie programu mentorskiego dla projektantów i projektantek UX. Parę długich miesięcy temu spotkałem na konferencji UX Scotland Ewę Bilską, projektantkę UX mieszkającą w Paryżu, która zgodziła się entuzjastycznie zostać moją testową “mentorczycą” (swoją drogą, jak nazywa się po polsku osoba biorąca udział w programie mentorskim?). W ten weekend zakończyliśmy program, a Ewa podsumowała go dla Was tak:

Mentoring bardzo pomógł mi w rozwoju. Widzę dużą różnicę pomiędzy tym, jaką projektantką była siedem miesięcy temu, a jaką jestem dzisiaj. W czasie każdej skajpowej rozmowy z Wojtkiem mogłam liczyć na rady, które wykorzystywałam w pracy — albo na wskazówki, gdzie szukać wiedzy na interesujący mnie temat. Wojtek, WIELKIE DZIĘKI za wiedzę i wsparcie w trudnych momentach!

Ewa Bilska, Paryż, 2019

Ja z rozmów z Ewą wyniosłem bardzo wiele, ucząc się o jej pracy, rynku francuskim, poznając specyficzne zagadnienia związane z funkcjonowaniem dużych firm i po prostu wymieniając historie wojenne. Co za tym idzie, jestem gotowy zaoferować Wam podobną pomoc, moi drodzy projektanci i projektanci UX w Kraju Piastów.

Udział w programie nic nie kosztuje, ale wezmą w nim udział tylko trzy osoby, bo liczy się dla mnie jakość, a nie ilość.

Przeczytaj, jakimi zasadami rządzi się program i rekrutacja i… zgłoś swoją kandydaturę już dzisiaj!

Fajna niespodzianka na poniedziałek, co?

Proszę dzielić się tą nowiną ze znajomymi na social media — bo takich okazji nie ma zbyt wiele!

P.S. Jeśli masz pytania odnośnie programu, najpierw przeczytaj wszystko dokładnie, a potem zapytaj pod tym wpisem (używając mechanizmu komentarzy) albo pod wpisem na Fejsie. Darz bór!

Czy wiesz, że ten artykuł to nie wszystko?

Przeczytaj starsze wpisy, które być może też cię zainteresują.