Program mentorski UX rusza z kopyta!

Janusz rozwija papier toaletowy
Janusz zapędził się i rozwinął trochę nie tak

Od dawna planowałem uruchomienie programu mentorskiego dla projektantów i projektantek UX. Parę długich miesięcy temu spotkałem na konferencji UX Scotland Ewę Bilską, projektantkę UX mieszkającą w Paryżu, która zgodziła się entuzjastycznie zostać moją testową “mentorczycą” (swoją drogą, jak nazywa się po polsku osoba biorąca udział w programie mentorskim?). W ten weekend zakończyliśmy program, a Ewa podsumowała go dla Was tak:

Mentoring bardzo pomógł mi w rozwoju. Widzę dużą różnicę pomiędzy tym, jaką projektantką była siedem miesięcy temu, a jaką jestem dzisiaj. W czasie każdej skajpowej rozmowy z Wojtkiem mogłam liczyć na rady, które wykorzystywałam w pracy — albo na wskazówki, gdzie szukać wiedzy na interesujący mnie temat. Wojtek, WIELKIE DZIĘKI za wiedzę i wsparcie w trudnych momentach!

Ewa Bilska, Paryż, 2019

Ja z rozmów z Ewą wyniosłem bardzo wiele, ucząc się o jej pracy, rynku francuskim, poznając specyficzne zagadnienia związane z funkcjonowaniem dużych firm i po prostu wymieniając historie wojenne. Co za tym idzie, jestem gotowy zaoferować Wam podobną pomoc, moi drodzy projektanci i projektanci UX w Kraju Piastów.

Udział w programie nic nie kosztuje, ale wezmą w nim udział tylko trzy osoby, bo liczy się dla mnie jakość, a nie ilość.

Przeczytaj, jakimi zasadami rządzi się program i rekrutacja i… zgłoś swoją kandydaturę już dzisiaj!

Fajna niespodzianka na poniedziałek, co?

Proszę dzielić się tą nowiną ze znajomymi na social media — bo takich okazji nie ma zbyt wiele!

P.S. Jeśli masz pytania odnośnie programu, najpierw przeczytaj wszystko dokładnie, a potem zapytaj pod tym wpisem (używając mechanizmu komentarzy) albo pod wpisem na Fejsie. Darz bór!