Nowe daty warsztatów w październiku — do zobaczenia w Warszawie!

Pożeracz potrójnego hamburgera warsztatowego
Trzy warsztaty w Warszawie — dla każdego coś miłego!

Jakiś czas temu zapytałem Was o to, jakie warsztaty powinienem zorganizować następnym razem. Wiele odpowiedzi wskazywało na znane już i lubiane UX w praktyce i UX dla początkujących — jednak tym razem zażyczyliście sobie również czegoś nowego. Ucieszyło mnie to bardzo, a co za tym idzie, postanowiłem przygotować nowe szkolenie.

Oto i efekt!

Trzy szkolenia dla projektujących UX

W październiku w Warszawie poprowadzę aż trzy szkolenia w ciągu tygodnia:

  1. UX dla początkujących: 22 października
  2. UX w praktyce: 24 października
  3. Nowe szkolenie na temat planowania i przeprowadzania warsztatów UX!

Wiecie już, jakie zagadnienia poruszane są na UX w praktyce i UX dla początkujących. Na nowym szkoleniu dowiecie się wszystkiego o tym, jak zaplanować i przeprowadzić warsztaty UX z klientem. Od momentu nadejścia pomysłu na taką formę współpracy aż po raportowanie z wykonanych warsztatów.

Jeśli chcesz poznać tajemnice mojej pracy z klientem w sytuacjach, które często jeżą włos na projektanckiej głowie, to szkolenie to jest właśnie dla Ciebie.

Co do UX w praktyce; wprawdzie przy okazji poprzedniej edycji w Poznaniu zarzekałem się, że to ostatnia w tym roku — jednak ilość chętnych przekroczyła moje najśmielsze zdumienie, a zatem, cóż, jeszcze raz!

Zniżka!

Prosta sprawa. Jeśli przyjdziesz na dwa szkolenia z trzech, zapłacisz mniej. Jeszcze mniej zapłacisz za wykupienie miejsca na trzech. Oczywiście wciąż możemy porozmawiać o zniżce grupowej dla większej ilości osób. I tak, zamawiając jeden bilet zapłacisz za:

  • Jedno szkolenie: 750PLN
  • Dwa szkolenia: 1400PLN
  • Trzy szkolenia (brawo!): 2000PLN

Bilety sprzedają się jak świeże bułeczki

Nie zwlekaj, bo będzie za późno. To jak, Warszawa, Syrenka, Wisła, UX i takie tam? Zapraszam! Październik będzie gorący. Ha!

Obejrzyj ofertę warsztatów i wybierz coś dla siebie.

Czy wiesz, że ten artykuł to nie wszystko?

Przeczytaj starsze wpisy, które być może też cię zainteresują.